Firemní vzdělávání a rekvalifikační kurzy

Účetnictví a daňová evidence (260 hodin)

Název kurzu: Účetnictví a daňová evidence (260 hodin)

Rekvalifikační kurz je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a po jeho úspěšném ukončení uchazeč obdrží certifikát s celostátní platností.

 

Číslo akreditace: 32585/10-24/1041

 

Zaměření kurzu:

Uživatel se seznámí s rozdíly mezi podvojným účetnictvím a daňovou evidencí a jsou mu jasné pojmy z účetní terminologie, které se váží k účetním výkazům. Dále se seznámí s základními typy daní (daň z příjmu, daň z přidané hodnoty, silniční daň, daň z nemovitostí, atd.) a je schopen/na vyplnit formuláře pro daňová přiznání (DPH, daň z příjmu atd.). Uživatel se seznámí s kumulovanou činností pro vedení daňové evidence v malých firmách a u živnostníků, s teoretickým i praktickým zvládnutím agendy při vedení daňové evidence fyzických osob. V další části kurzu se uživatel naučí pracovat s pokladnou, s přijatými a vystavenými fakturami, knihami faktur, pokladní knihou, bankovními výpisy a je schopen rozlišovat základní pojmy týkající se účetnictví. Poslední část kurzu je zaměřena na vedení evidence zásob, jízd, pohledávek a závazků a majetku. Po ukončení kurzu uživatel bude umět sestavit daňové přiznání a jednotlivé účetní výkazy.

 

Délka kurzu:

Minimálně 260 vyučovacích hodin

 

Předpokládané vstupní znalosti:

Ukončené základní vzdělání

 

Obsah kurzu:

 • Použití a princip

 • Postupy účtování

 • Účetní výkazy

 • Majetek

 • Zásoby a sklady

 • Finanční účty

 • Účty 3. třídy

 • Účty 4. třídy

 • Daňová problematika

 • Účetní závěrka, náklady a výnosy

 • Závěrečná zkouška – po úspěšném složení zkoušky uchazeč obdrží certifikát s celostátní platností

 

Rekvalifikační kurz je z nařízení ministerstva školství nutno absolvovat v délce minimálně 260 hodin. Konkrétní počet hodin v jednom vyučovacím dnu a počet vyučovacích dnů podléhá individuální domluvě, případně prosím nahlédněte, je-li kurz aktuálně vypsán.

 

Cena: od 20 800,- Kč s DPH

 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat:

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." style="font-size: 12px;">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." style="font-size: 12px; text-decoration: underline;">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mobil: 777 260 554 (Tomáš Benda nebo Dana Bendová)

 


On-line poptávka

Na této straně se nachází přihlašovací formulář na jednotlivé nabízené aktuální kurzy. Prosíme o pečlivé vyplnění povinných údajů. Povinné údaje jsou označeny symbolem hvězdičky. Po odeslání formuláře Vás budeme v nejkratším termínu kontaktovat. Děkujeme.

*Jméno:
Musíte vyplnit pole!

*Příjmení:
Musíte vyplnit pole!

*Email:
Musíte vyplnit pole!

*Telefon:
Musíte vyplňit pole!

Typ školení:
Musíte zadat typ školení!

Konkrétní kurz
Musíte zadat kurz!

*Poptávka o kurz
Neplatný Vstup

Počet osob
Neplatný Vstup

Poznámka:
Neplatný Vstup

*Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Musíte vyplnit!

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání informačních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly informační sdělení správcem nadále zasílány. Souhlas je udělen maximálně na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Antispam
Neplatný vstup