Firemní vzdělávání a rekvalifikační kurzy

Účetnictví s využitím výpočetní techniky (160 hodin)

Název kurzu: Účetnictví s využitím výpočetní techniky (160 hodin)

Rekvalifikační kurz je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a po jeho úspěšném ukončení uchazeč obdrží certifikát s celostátní platností.

 

Číslo akreditace: 21953/2010-24/624

 

Zaměření kurzu:

Kurz seznamuje úplné začátečníky se základy účetnictví. Důraz je kladen na obecné principy v účetnictví. Cílem je vychovat účetního (účetní) schopného samostatně účtovat základní typy operací. Uživatel se seznámí s rozdíly mezi podvojným účetnictvím a daňovou evidencí, s pojmy z účetní terminologie, které se váží k účetním výkazům, s účtováním základních operací, které se běžně vyskytují v podnikatelských subjektech. Další část kurzu je zaměřena na základní typy daní (daň z příjmu, daň z přidané hodnoty, silniční daň, daň z nemovitostí, atd.) a vyplňování formulářů pro daňová přiznání (DPH, daň z příjmu atd.). V poslední části kurzu si otestuje nabyté znalosti v práci s účetními programy.

 

Délka kurzu:

Minimálně 160 vyučovacích hodin

 

Předpokládané vstupní znalosti:

Ukončené střední vzdělání

 

Obsah kurzu:

 • Použití a principy

 • Postupy účtování

 • Účetní výkazy

 • Majetek

 • Zásoby a sklady

 • Finanční účty

 • Účty 3. třídy

 • Účty 4. třídy

 • Daňová problematika

 • Účetní závěrka, náklady a výnosy

 • Základy práce na počítači

 • Vedení účetnictví v účetním programu

 • Závěrečná zkouška – po úspěšném složení zkoušky uchazeč obdrží certifikát s celostátní platností

 

Rekvalifikační kurz je z nařízení ministerstva školství nutno absolvovat v délce minimálně 160 hodin. Konkrétní počet hodin v jednom vyučovacím dnu a počet vyučovacích dnů podléhá individuální domluvě, případně prosím nahlédněte, je-li kurz aktuálně vypsán.

 

Cena: od 12 800,- Kč s DPH

 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat:

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mobil: 777 260 554 (Tomáš Benda nebo Dana Bendová)

 


 

On-line poptávka

Na této straně se nachází přihlašovací formulář na jednotlivé nabízené aktuální kurzy. Prosíme o pečlivé vyplnění povinných údajů. Povinné údaje jsou označeny symbolem hvězdičky. Po odeslání formuláře Vás budeme v nejkratším termínu kontaktovat. Děkujeme.

*Jméno:
Musíte vyplnit pole!

*Příjmení:
Musíte vyplnit pole!

*Email:
Musíte vyplnit pole!

*Telefon:
Musíte vyplňit pole!

Typ školení:
Musíte zadat typ školení!

Konkrétní kurz
Musíte zadat kurz!

*Poptávka o kurz
Neplatný Vstup

Počet osob
Neplatný Vstup

Poznámka:
Neplatný Vstup

*Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Musíte vyplnit!

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání informačních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly informační sdělení správcem nadále zasílány. Souhlas je udělen maximálně na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Antispam
Neplatný vstup