Firemní vzdělávání a rekvalifikační kurzy

Školení

Vedle rekvalifikačních kurzů nabízíme školení, která nejsou omezena podmínkami akreditace. Firemní školení, z důvodu maximální efektivity předávání znalostí a vědomostí, nabízíme ve dvou stupních. Pro začátečníky a pro pokročilé. Na základě dlouholetých zkušeností a spolupráce s klienty, jsou nabízené kurzy obsahově, časově a účelově plně přizpůsobeny aktuálním potřebám zaměstnavatelů a zcela pokrývají jejich standardní potřeby.

 

Délky jednotlivých školení jsou pouze orientační a lze ji na přání prodloužit, nebo zkrátit. Naše filosofií je předání maximálního množství informací, v co nejkratším čase, s důrazem na dlouhodobé zapamatování nabytých vědomostí klientem. Toho dosahujeme důrazem na fixaci znalostí pomocí propracovaných komplexních příkladů, které klienti zpracovávají pod dohledem lektora.

 

Zaměstnavatelům nabízíme formou dotazníkového šetření rozřazení klientů do znalostně podobných skupin. Rozřazení klientů do skupin pomůže lépe zacílit obsah výuky a zefektivnit přenos informací.

 

Jsme akreditované ECDL testovací středisko. Nabízíme jak výuku, tak ECDL testování. Vlastníme pevnou testovací učebnu umístěnou v sídle naší společnosti. Pro účely úspory času klienta disponujeme také mobilní testovací učebnou - jsme schopni provést testování přímo u Vás.

 

Provádíme následující typy kurzů:

  • Základní kurzy( Windows,Word, Excel, Access, PowerPoint atd.)
  • Pokračovací  (Windows, Word, Excel, Access atd.)
  • ECDL (příprava na zkoušky z kteréhokoli modulu, provedení testování

 


On-line poptávka

Na této straně se nachází přihlašovací formulář na jednotlivé nabízené aktuální kurzy. Prosíme o pečlivé vyplnění povinných údajů. Povinné údaje jsou označeny symbolem hvězdičky. Po odeslání formuláře Vás budeme v nejkratším termínu kontaktovat. Děkujeme.

*Jméno:
Musíte vyplnit pole!

*Příjmení:
Musíte vyplnit pole!

*Email:
Musíte vyplnit pole!

*Telefon:
Musíte vyplňit pole!

Typ školení:
Musíte zadat typ školení!

Konkrétní kurz
Musíte zadat kurz!

*Poptávka o kurz
Neplatný Vstup

Počet osob
Neplatný Vstup

Poznámka:
Neplatný Vstup

*Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Musíte vyplnit!

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání informačních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly informační sdělení správcem nadále zasílány. Souhlas je udělen maximálně na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.


Neplatný Vstup

Antispamová ochrana